Generácia moderného osvetlenia, ktoré váš domov úplne rozžiari

LED diódy sú jednou z dnešných najviac využívaných a energeticky úsporných technológií osvetlenia. Tiež označované ako svetelné diódy s rýchlo sa rozvíjajúcou technológiou, ktorá vám každý jeden deň poskytuje niekoľko nových a zaujímavých riešení v podobe moderného zachytenia uhlov svetla. Preto, ak plánujete ich kúpu, prinášame vám prehľad niekoľkých výhod, vďaka ktorým sa určite oplatia.

Generácia moderného osvetlenia, ktoré váš domov úplne rozžiari (Zdroj: ledakcia.sk)
Generácia moderného osvetlenia, ktoré váš domov úplne rozžiari (Zdroj: ledakcia.sk)

Svetlo, ktoré nepáli

V porovnaní s inými lampami, ako sú napríklad žiarovky, majú LED diódy tendenciu byť efektívnejšie. Vyžarujú dokonale regulovateľné svetlo, ktoré v určitom smere znižuje potrebu iných typov osvetlenia. LEDky tiež v porovnaní s klasickým osvetlením produkujú veľmi málo tepla. Bežné žiarovky ho uvoľňujú až do výšky 90 % svojej energie, pričom LED diódy pracujú pri oveľa nižších teplotách a eliminujú aj nebezpečenstvo popálenia alebo prehriatia použitého tienidla, čo sa veľmi dobre uplatní pri originálnom dizajne.

Energeticky úsporné

LED diódy môžu byť šesť až sedemkrát viac energeticky úsporné ako konvenčné žiarovky. Výsledkom je zníženie spotreby energie o viac ako 80 % v porovnaní s bežnou voľbou. Kvalitné LED diódy môžu vydržať až 25 krát dlhšie ako iné svetelné zdroje. Z toho vyplýva, že sú dlhodobým riešením s nízkou úrovňou údržby. Ak pritom využijete výhodnú LED Akciu, úspora bude niekoľkonásobne vyššia, čo sa dnes v každej jednej domácnosti alebo aj veľkej firme naozaj cení.

Svetlo budúcnosti a dokonalého dizajnu, ktoré musíte mať

Osvetlenie je dnes ale aj jedným z najdôležitejších dizajnových prvok interiéru aj exteriéru. Základom však je, aby bolo navrhnuté predovšetkým pre potreby užívateľov, ich pohodlie, estetiku a spotrebu energie.

LED reflektory dodajú modernej stavbe alebo inému architektonickému skvostu s konkrétnou históriou dokonalý charakter a úplne iný rozmer, pretože jednotlivé detaily sa pod správnym uhlom osvetlenia pred zrakom človeka vykresľujú v tom najlepšom svetle.

LED diódy sú energeticky, ale aj nákladovo efektívne zdroje, ktoré môžu byť pri starostlivom výbere, v rámci osvetľovacích systémov, vytvárať to správne osvetlenie budúcnosti. To, ktoré uspokojuje rôznorodé a široké potreby obyvateľstva a zároveň im pomáha vytvoriť moderný domov.

Text: PR