Inteligentné spotrebiče u vás doma

Čomu a komu všetkému v živote stopercentne dôverujete? Možno by ste to spočítali na prstoch jednej ruky. Nevynechajte však ani vašu inteligentnú domácnosť, veď robí maximum pre vašu spokojnosť.

Inteligentné spotrebiče u vás doma
Inteligentné spotrebiče u vás doma (zdroj: komerčný článok)

Navrhnite si inteligentný domov aj bez stavebných zásahov

Najväčšiu šancu na uplatnenie dávame zväčša tým projektom, ktoré nás nestoja veľa. Námahy, peňazí, neporiadku… doplňte si tam, čo vám najviac sedí. Ak niekto túži po kozube, ale nechce sa mu stavať nový komín a búrať steny, rozhodne sa radšej pre elektrický variant. Treba však robiť kompromisy, ak si chceme užiť inteligentný domov? Určite nie, lebo na jeho vytvorenie nám stačí len dobré pripojenie na internet, inteligentná riadiaca jednotka a spotrebiče, ktoré reagujú na jej podnety. A tak sa nesprávajú len podľa jej príkazov, ale aj podávajú informácie o svojej činnosti, spotrebe alebo dokonca nepriaznivej situácii. Takúto dokonale fungujúcu domácnosť navyše môžete ovládať jediným prstom – priamo vo vašom telefóne, počítači alebo tablete, nech ste doma, v práci či na dovolenke.

Spomedzi inteligentných spotrebičov si nebudete vedieť vybrať

Každá domácnosť má iné priority. Kým niekto chce ušetriť na réžiách, inému ide o komfortné používanie osvetlenia, vykurovania, multimédií, dverí, zavlažovania či žalúzií, a ďalší zasa rieši bezpečie členov rodiny a svoj majetok. Na koncipovaní inteligentnej domácnosti je najlepšie to, že nech ste sa našli v ktorejkoľvek kategórii jej užívateľov, ako budú roky plynúť, sortiment inteligentných spotrebičov môžete u vás doma pravidelne dopĺňať. Je najmenej dokúpiť senzor dymu či pohybu alebo o jednu inteligentnú zásuvku či termostatickú hlavicu naviac. Ako sa vy postaráte o svoju domácnosť, tak sa ona postará o vás. Uľahčením bežných činností, ale aj bonusom vo forme upozornení v prípade, že sa veci u vás doma nedejú, ako majú. Stojí to za to.

Komerčný článok