Nemecké kuchyne Häcker už majú svoje meno

Kuchyňa je malým kráľovstvom každého, kto sa v nej zdržiava často, preto by mala byť vybavená esteticky dokonalým a funkčným nábytkom, čo chvíle varenia ešte viac spríjemní a uľahčí. Nemecké kuchyne Häcker lákajú moderným dizajnom, a preto ich milujú všetci Európania.

kuchyna-hacker1-fertep.sk

Filozofia značky Häcker

Chceli by ste variť v nadčasovej kuchyni? V tom prípade vás nemecká značka kuchýň Häcker nadchne. Nie je pravda, že čosi extra si môžu dopriať iba vyvolení spotrebitelia. Za mimoriadne priaznivé ceny ponúkajú kuchyne Häcker množstvo kvalitného kuchynského nábytku, ktorý zapasuje do každého prostredia bez ohľadu na štýl interiéru. Filozofiou značky je ponúknuť každému zákazníkovi kuchyňu presne na mieru, a aj napriek tomu sa jej darí denne vyprodukovať na výrobnej linke až 850 kuchýň. Každá jedna je unikátna, remeselne prepracovaná do posledného detailu, nehovoriac o kvalite využitých materiálov. Na tom si dáva značka kuchýň Häcker skutočne záležať, pretože vďaka tomu sa môžeme tešiť z trvanlivosti spoľahlivosti nábytku. Prv než sa kuchyňa Häcker ocitne u vás doma, ju čaká skúška kvality a bezpečnosti. Iba tak sa dá predchádzať výrobným chybám a vyšperkovať nábytok do dokonalosti. Spokojnosť zákazníka je na prvom mieste!

kuchyna-hacker2-fortep.sk

Moderné kuchyne Häcker na mieru

Len si predstavte, čo všetko sa vo vašej kuchyni odohráva, zvlášť pokiaľ chcete navariť rýchlo – dvierka skriniek a zásuvky len tak lietajú. A čo ak sa dostanú do rúk deťom? Nebojte sa, nemecké kuchyne Häcker vás nesklamú. Odolajú akémukoľvek zaobchádzaniu, a aj keď budete nábytok využívať deň čo deň, na jeho funkčnosti sa to neodrazí. Stále bude fit a pripravený zažiariť v plnej kráse. Prípravu jedál v nadčasovej kuchyni si jednoducho zamilujete. Nejde len o to, že bola vytvorená na mieru vašim predstavám a návykom pri varení, ale taktiež o jej dizajn. Mat, lesk, akákoľvek štruktúra dreva či úchyt vám jednoducho sadnú. Odolné a ľahko udržiavateľné materiály, skrinky prispôsobené vašim predstavám o rozmeroch či prevedenia kuchýň, ktoré sú ideálne do otvorených priestorov, kde sa stretáva kuchyňa s obývačkou. Moderné a nadčasové nemecké kuchyne Häcker charakterizujú čisté línie a množstvo inovatívnych riešení, ktoré od súčasného nábytku proste vyžadujeme.

Text a foto: PR