Obľúbený penzión v Banskej Bystrici

Pre všetkých ktorí cestujú po Slovensku či už v rámci turistiky a spoznávania krajiny, alebo v rámci služobných ciest tu máme predstavenie kvalitného ubytovania v penzióne Olympia v Banskej Bystrici.

Obľúbený penzión v Banskej Bystrici
Obľúbený penzión v Banskej Bystrici (Foto: penzionolympia.sk)

Penzión je tradičným ubytovacím zariadením v Banskej Bystrici, prešiel ale kompletnou rekonštrukciou a ponúka príjemné prostredie a služby. Vyznačuje sa veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou keď sa nachádza v širšom centre mesta kde nie je problém s parkovaním osobných áut ale ani autobusov pri väčších, organizovaných skupinách.

V poslednej dobe sa tiež rozšírila aj taxi transfer napríklad z letiska Viedeň. Hlavne nemecky hovoriaci klienti z Rakúska využívajú služby špecializovaných firiem ako je napríklad vienna-bratislava-transfers.com na osobnú prepravu aj na dlhšie vzdialenosti. V prípade obsadenia viacerými ľuďmi je takáto preprava okrem rýchlosti a pohodlia aj cenovo výhodná. Penzión Olympia ponúka celkovú kapacitu vyše sedemdesiat lôžok ktoré sú rozdelené medzi jedno dvoj a trojlôžkové izby. Často sú tu tiež usporadúvané rodinné oslavy prípadne svadby. Pre firemnú klientelu je k dispozícii plne vybavenie pre možnosti usporiadanie konferencií. Spokojnosť a hodnotenia klientov sú odporúčaním aj pre ostatných aby vyskúšali kvalitné služby tohto penziónu.

Text:PR