Virtuálne prehliadky. Sú naozaj nápomocné?

Prehliadka bytu napríklad aj nedokončeného môže začať veľmi jednoducho. Technológie začínajú ovplyvňovať realitný biznis, ktorý doteraz spoliehal hlavne na osobné návštevy nehnuteľností. Preto máte v dnešnej dobe digitálneho sveta stále viac možností ako zjednodušene zrýchliť proces prehliadky a kúpy nového bytu.

Virtuálne prehliadky. Sú naozaj nápomocné?
Virtuálne prehliadky. Sú naozaj nápomocné? (Foto: belaria.sk)

Virtuálna prehliadka novostavby Bratislava alebo teda 3D vizualizácia znamená priestorové nasnímanie bytov, ktorá navodí atmosféru, že sa v ňom už naozaj nachádzate. Snímanie bytu špeciálnym skenerom zachytí nehnuteľnosť tak, ako v skutočnosti vyzerá. Záujemcovi o byt sa ta naskytne realistický zážitok, ktorý ponúka veľa výhod.

Výhody Virtuálnej prehliadky

Pri virtuálnej prehliadke budete mať k dispozícii interaktívny 3D model interiéru a exteriéru. Máte možnosť si veľmi jednoducho predstaviť ako byt vyzerá v aktuálnom stave alebo napríklad, ako vyzerá okolie a prostredie bytového komplexu. Či sa tam nachádza dostatok zelene, konkrétna vizualizácia blízkeho okolia alebo či sa tam nachádza detské ihrisko pre deti. Je to moderná a nadštandardná propagácia bytu, ktorá uľahčuje potenciálnym kupcom prístup k prehliadke bytu a šetrí čas, ktorý by inak strávili fyzicky v danom byte. Pomocou virtuálnej prehliadky bytu máte možnosť prehliadať si byty aj keď ste mimo Slovenska, takže je to vhodná metóda aj pre zahraničných klientov.

Ako veľké plus je práve šetrenie času. Takto sa zníži počet neefektívnych prehliadok, nakoľko máte možnosť prezrieť si za krátky čas z pohodlia domova hneď niekoľko bytov a zistiť tak ako byt a bývanie na Kolibe vyzerá. Vďaka virtuálnej realite máte k dispozícii neobmedzený počet prehliadok v ktoromkoľvek čase a môžete si tak nájsť bývanie v Bratislave jednoducho a príjemne.

Text:PR