Aj príslušenstvo ku strojom sa dá zapožičať

Prenájom kladív či skalných fréz uľahčí práce v teréne

Aj príslušenstvo ku strojom sa dá zapožičať
Aj príslušenstvo ku strojom sa dá zapožičať (Foto: ilustračné, zdroj: unsplash.com)

Zišli by sa vám ku strojom ďalšie kladivá, kliešte či vrtáky? Nemusíte po nich pátrať v špecializovaných predajniach a e-shopoch. Riešením je požičovňa stavebných strojov. Nájdete v nej na prenájom všetko potrebné príslušenstvo a v rozličných veľkostiach.

Základné príslušenstvo ku strojom

Kladivo – rôzne stroje vyžadujú rôzne veľkosti. V požičovni stavebných strojov Zeppelin nájdete kladivá od tých najmenších (70 kg) až po tie najmohutnejšie (viac než pol tony). Sú určené pre stroje Caterpillar alebo iných výrobcov (minibager, terénny nakladač, rýpadlo-nakladač) od 1 do 12 ton. Poslúžia pri stavebných prácach a demoláciách.
Niektoré stroje si vyžadujú príslušenstvo ako veľké kliešte či vrtáky. Tie rovnako tak nájdete v požičovni stavebných strojov.
Zametacia metla – slúži na rýchlejšie a efektívnejšie vyčistenie chodníkov, ciest, vjazdov i dvorov.

Príslušenstvo ku strojom do extrémnych podmienok

Pokiaľ vás čakajú práce v náročných terénoch a vaše stroje potrebujú špeciálne vybavenie, zvážte zapožičanie nasledujúceho príslušenstva:
Ripper – rozrývač, ktorý využijete najmä v ťažobnom priemysle na tvrdé povrchy.
Skalná fréza – vhodná na profilovanie betónových stien a povrchov, výkopy, skalné práce, či demolácie.

Zišiel by sa vám okrem týchto drobností aj taký univerzálny minibager či elektrocentrála na zabezpečenie energie? Aj tieto si môžete zaobstarať. Požičovňa stavebných strojov vám poskytne ich prenájom na taký dlhý čas, aký na vaše práce potrebujete.

Text: PR