Plánujete oslavu či svadbu? Poradíme vám, ako vybrať krabice na zákusky

Torty a koláčiky sú obľúbenou pochúťkou na večierkoch a významných udalostiach, ako sú narodeniny, výročia a svadby. Pečivo je však častokrát veľmi jemné a krehké a aby nestratilo reprezentatívnu funkciu, musí zostať počas prenosu estetické. Preto sa vždy uistite, že torta a zákusky, ktoré ste pripravili, budú v bezpečí. V tomto smere hrá hlavnú úlohu obal a dôležitosť výberu správnych obalových materiálov.

Plánujete oslavu či svadbu? Poradíme vám, ako vybrať krabice na zákusky
(zdroj: unsplash.com)

Ak vás zaujímajú možnosti, ako sa vyhnúť znehodnoteniu vášho sladkého pečiva, čítajte ďalej. Naučíme vás ako si vybrať obalové materiály a krabice na zákusky prémiovej kvality.

Krabica s priehľadným okienkom

Takéto škatuľky sú veľmi štýlové. Najlepšie na nich je to, že sú z výrazne pevného kraftového materiálu, ktorý je ešte aj ekologický. Zhora škatuľu zakrýva veko. Zaujímavosťou týchto boxov je, že sa dajú použiť na rôzne príležitosti. Elegantný bledohnedý šat z nich robí skvelú voľbu aj pre darčekový obal, ktorým určite nič nepokazíte. Pre svoje jednoduché a praktické používanie spadajú tieto obaly do kategórie obľúbených škatúľ na pečivo, cukrovinky ale aj iné chutné drobnosti. Ľahko sa skladajú a uzatvárajú, čo vám ušetrí čas pri príprave. Tieto boxy majú pevnú základňu a ich vrchná časť je priehľadná. Vďaka tomu vyzerá obsah vo vnútri krabice veľmi atraktívne. Zákazníci tak majú už pred otvorením škatule skvelý výhľad na lákavé sladké potešenie. Na dno môžete pri balení položiť alobal alebo potravinový papier.

Tematické krabice

Tematické škatule na koláče sú výhodné z mnohých uhlov pohľadu. Môžete si na ne vytlačiť motív svojej oslavy a zladiť ich tak s inými prítomnými prvkami ako sú balóny, prestieranie na stôl, papierové taniere, obrúsky a podobne. Tematické obaly prispôsobené rôznym udalostiam alebo ročným obdobiam, umocňujú emócie a jedinečnosť momentu. Či už zachytávajú desivé kúzlo Halloweenu, teplo Vianoc alebo narodeninovú radosť, tieto krabice na zákusky určite vylepšia atmosféru vašich osláv. Vytlačenie kontaktných údajov na krabicu pomôže tiež podnikom dostať sa do povedomia potenciálnych zákazníkov. Tieto škatule sa stanú skvelým médiom, ktoré môže efektívne propagovať značku. Na takýto účel môžete pokojne použiť aj praktické odnosky z čerstvých ekologických papierových vlákien. Vďaka svojmu jednoduchému dizajnu a snehobielej farbe sú vopred predurčené na potlač.

Krabice na poschodové torty

Pravdepodobne ste už videli torty na svadobnej hostine. Mladomanželia radi dostávajú viacposchodové koláče, navyše sú veľmi fotogenické. Prenos takýchto obrovských tort je výzvou, ale túto výzvu môžete prijať, ak na ich balenie použijete správnu krabicu. Na tento účel si môžete zadovážiť kúpu boxu, ktorý má nezvyčajné rozmery. Šikovne vymyslená krabica s väčšou výškou (až 40 cm) je viac než dostatočná na to, aby sa do nej celkom bezpečne zmestila celá svadobná torta alebo viacposchodový dezert. Na každú poschodovú tortu môžete použiť tortové krabice z vlnitej lepenky. Ide o ekologický a pevný materiál, ktorý drží silno pokope. Vaša torta bude v bezpečí pred poškodením či znečistením. Ku krabici si môžete zakúpiť aj podnos z lepenky, v rôznych tvaroch (kruhový, štvorcový) aj farbách (zvyčajne strieborná a zlatá).

Personalizované krabice

Často zdobené jedinečným prvkom, nápisom, stuhou alebo inou ozdobou, nie sú len ochranným obalom na zákusky, znamenajú váš osobný dotyk. Navrhnite si napríklad vlastný dizajn krabice s menom a želaním pre príjemcu. Využite rôzne farby a motívy, aby ste získali pútavý výsledok. Takéto škatuľky vyzdvihnú váš cit pre detail a zlepšia celkový zážitok z kvalitného produktu. Individuálne prispôsobené krabice na torty a zákusky, navrhnuté pre rôzne príležitosti, pôsobia ako plátno, ktoré porozpráva váš príbeh. Keď budete vyberať krabicu na zákusky, myslite na tri faktory: ekologickosť, praktickosť a elegantnosť. Vyhľadávané sú krabičky spojené s viečkom, ktoré sa postarajú o bezstarostnú prepravu či uschovanie. Ak ich prispôsobíte na mieru ponúknu oveľa viac, než len obalový materiál – vytvoria zážitok. Doprajte tým, na ktorých vám záleží jedinečný okamih, ktorý v nich hlboko zarezonuje a dodá im pocit výnimočnosti.

Komerčný článok