Inteligentná domácnosť a značka Fibaro patria k sebe

Vlastniť inteligentnú domácnosť už nie je také nezvyčajné ako voľakedy. Stále viac rodín i firiem potvrdzuje, že je to bežný komfort 21. storočia. Sme majiteľmi drahých áut, zúčastňujeme sa na luxusných dlhých dovolenkách, navštevujeme prestížne udalosti a na svoje domovy akosi zabúdame.

Inteligentná domácnosť a značka Fibaro patria k sebe
Inteligentná domácnosť a značka Fibaro patria k sebe (Foto: PR)

Život ako z rozprávky. Vďaka Fibaru

Značka Fibaro je celosvetovo známa pre svoju kvalitu a zvučné meno. Riadiaca jednotka, ktorá má „pod palcom“ celú vašu domácnosť, si získava čoraz viac priaznivcov. Ak raz vyskúšate výhody inteligentnej domácnosti, nebudete sa jej chcieť nikdy zriecť. K tomu celému stačí iba pripojenie na internet. Aké jednoduché! Dnes je už každý vlastníkom mobilného telefónu, smartfónu, androidu, skratka čoho len chcete. Prepojením domova s týmito aparátmi alebo s vaším počítačom, získate neustály prehľad o tom, čo sa u vás doma deje.

Fibaro je génius

Začnite úplne nový život s Fibarom. Je to váš najnovší domáci miláčik. Malý génius, ktorý presne vie, aká je jeho úloha a čo musí urobiť pre spokojnosť svojej rodiny. Stáva sa zároveň ďalším členom domácnosti. Jediné, čo potrebuje, je správna inštalácia, zabehnutie a všetko pôjde samé. Investujte svoje peniaze rozumne a uvidíte, že toto rozhodnutie sa vám mnohonásobne vráti. Či už formou úspor alebo bezpečia.

Moderní ľudia potrebujú moderné výdobytky

Ďalej potrebujeme mať vždy vo všetkom jasno. Prehľad o chode našej domácnosti je čosi, čo sa ráta ako ďalšia starosť navyše. Treba platiť účty, kontrolovať spotreby, porovnávať a premýšľať, ako to urobiť ešte lepšie a tak, aby sme ešte viac ušetrili. Fibaro nám podáva pomocnú ruku, pretože si všetko zaznamenáva do prehľadných tabuliek a včas nás informuje, ak sa náhodou doma naskytne nejaký problém.

Dalo by sa povedať, že s Fibarom okúsite pohodlný život, odbremeníte sa od starostí a môžete si dopriať ešte o čosi viac relaxu a oddychu. Riadenie domácnosti nikdy nebolo jednoduchšie, hravejšie a prehľadnejšie ako teraz. Zapôsobte medzi svojimi známymi a dokážte im, že máte zmysel pre poriadok, modernú dobu a že si viete svoje dni vychutnávať plnými dúškami.

Text:PR