Očarte svojich zákazníkov jarnými reklamnými predmetmi

S pribúdajúcim slnkom a ustupujúcou zimou je jasné, že prišla jar. S ňou sa spájajú obľúbené sviatky Veľkej noci, počas ktorých sa opäť stretne celá rodina. Tieto sviatky si nevieme predstaviť bez dobrého jedla a jarných symbolov v podobe veľkonočných vajíčok či zajačikov. Viete však, že veľkonočné tradície môžete využiť v prospech vašej firmy? Prezradíme vám ako.

Očarte svojich zákazníkov jarnými reklamnými predmetmi
Očarte svojich zákazníkov jarnými reklamnými predmetmi (Foto: pixabay.com)

Darček a reklama v jednom

V dobe, keď je trh presýtený rôznymi firmami ponúkajúcimi tovar a služby od výmyslu sveta, je udržanie pozornosti zákazníka kľúčovým bodom k úspechu. Veď práve na ňom stojí prosperita či úpadok vašej firmy. Keďže má dnes spotrebiteľ široké možnosti výberu, zvyčajne nakúpi tam, kde sa cíti dobre a kde sa o jeho spokojnosť postarajú profesionálnym a kreatívnym spôsobom. Preto je čas využiť príležitosť a očariť vašich zákazníkov. Ako na to?

Jednoducho. Prekvapte ich milým darčekom. Tieto sviatky ponúkajú široké možnosti darčekových predmetov s jarnou a veľkonočnou tematikou, na ktoré si môžete nechať vytlačiť logo vašej firmy a spojiť tak príjemné s užitočným. Možností je skutočne veľa: od sladkých dobrôt cez rozkošné vajíčka a zajačikov až po hračky alebo úžitkové predmety. Stačí si len vybrať, obdarovať zákazníkov či klientov a reklamu vašej firmy máte vybavenú.

Čokoláda roztopí každé srdce

Asi neexistuje človek, ktorý by nemal rád čokoládu. Sladké reklamné darčeky hrajúce všakovakými jarnými farbami preto potešia nielen chuťové bunky, ale aj oči vašich klientov či obchodných partnerov. Sú zabalené v praktických darčekových baleniach, na ktorých môže svietiť logo vašej firmy. Takému darčeku zaručene nikto neodolá. Okrem čokolády si môžete vybrať aj perníkové či marcipánové dobroty, veľkonočnú bábovku alebo pralinku. Fajnšmekrov poteší aj čokoládový zajac v luxusnom balení alebo sladké puzzle.

Stavte na praktickosť

Ak je pre vás lepšou voľbou darček, ktorý vydrží dlhšie, stačí povedať. V ponuke sú milé a praktické predmety, ktoré sa k Veľkej noci dokonale hodia. Veľkonočné reklamné nálepky na vajíčka s vaším logom sú skvelým a najmä lacným reklamným predmetom. Milovníci kníh ocenia veľkonočné magnetické záložky, ktoré sú praktickou pomôckou, hodia sa pre všetky vekové kategórie a vďaka vášmu logu na seba rýchlo upútajú. Názov vašej firmy sa bude veľkolepo vynímať aj na magnetickom bloku v tvare vajíčka s jarným motívom na papierových listoch.

Stopercentne jarný darček

Vašich klientov či obchodných partnerov potešia aj semienka kvetov, byliniek, ovsa či chutnej jarnej zeleninky zabalené v priehľadnom sáčku s potlačou vášho loga. Darujte ich pre potešenie niekomu, kto si ich rád vysadí na balkóne alebo v záhrade. Kto by sa týmto milým darčekom nepotešil? V spolupráci s logom vašej firmy tak máte úspech zaručený!

Text:PR