Pripravte sa na Veľkú noc: Aké reklamné predmety sú najvhodnejšie?

Ani vy sa neviete dočkať jari? Po nekonečnej zime čakáme na jej príchod všetci. Preto asi každého bez rozdielu potešia predmety i darčeky s touto príjemnou tematikou. Súhlasíte?

Pripravte sa na Veľkú noc: Aké reklamné predmety sú najvhodnejšie?
Pripravte sa na Veľkú noc: Aké reklamné predmety sú najvhodnejšie? (Foto: PR)

Krásne sviatky jari symbolizujú príchod teplých dní, zelenej trávy, slnečného počasia i zrodenie nového života. Po Vianociach patrí Veľká noc medzi najobľúbenejšie sviatky a pre veriacich je dokonca významnejším sviatkom ako Štedrý deň a obdobie adventu.

Veľká noc nemá fixný dátum, slávi sa podľa našich slovenských zvyklostí vždy po prvom splne po jarnej rovnodennosti. Kým deti milujú šibačku a oblievačku ako neodmysliteľnú súčasť Veľkej noci, dospelí si vedia užiť dni voľna a gurmánske špeciality, ktoré nesmú chýbať na žiadnom stole.

Okrem klobások, tradičnej hrudky, plnky a iných dobrôt, ktoré ste si museli odopierať počas pôstu, k týmto jarným sviatkom patria aj chutné sladkosti. Ak ich venujete ako darček s vlastným logom, nebude človeka, ktorému by nevyčarili úsmev na tvári.

Potešte originálnymi darčekmi s potlačou a veľkonočným motívom

Čokoládové vajíčka, zajace, zlatý dážď, bahniatka a pestré farby – aj tak by sa dali charakterizovať symboly tohto veľkého sviatku. Ako môžete veľkonočnú atmosféru preniesť na reklamné predmety?

Obdarujte svojich partnerov alebo ponúknite klientom okrem tradičných čokoládových cukroviniek s vlastným logom aj netradičné kúsky. Čokoládové vajíčka, zajace, barančeky a iné sladkosti sú klasikou, ktorá zakaždým poteší.

Ak však túžite po veľkonočných reklamných darčekoch, skúste napríklad semienka žeruchy, farby na vajíčka, nálepky, magnetické veľkonočné záložky, blok či kalendár alebo aj také veľkonočné oriešky nemusia byť na zahodenie, práve naopak. Alebo stavíte na nápadité veľkonočné volské oká alebo 3D puzzle v tvare zajaca? Nebuďte prudérni, ohúrte ponukou, ktorá sa len tak nevidí. Ráta sa pestrosť, farebnosť a jedinečnosť v kombinácii s personalizovaným obalom. Stavte na reklamné darčeky s veľkonočným motívom a znásobte atmosféru týchto obľúbených sviatkov!

Text:PR