Privítajte jar novým záhradným ratanovým nábytkom

Cítite to vo vzduchu aj vy? Snehu ubúda, slnka je stále viac a chladné mrazivé dni sú už len spomienkou. Jar sa nezadržateľne blíži a s ňou aj zvyšujúca sa túžba po oddychu či pobyte na čerstvom vzduchu. Ak hľadáte spôsob, ako spojiť relax a pobyt v exteriéri, o niečom by sme vedeli.

Privítajte jar novým záhradným ratanovým nábytkom
Privítajte jar novým záhradným ratanovým nábytkom (Foto: PR)

Oddychujte po svojom

Prvé jarné lúče si môžete vychutnať nielen v prírode, ale aj vo vlastnej záhrade, na terase či na balkóne. Tento moment môžete zdokonaliť aj prostredníctvom výnimočného nábytku. Kto by si predsa nechcel posedieť na záhrade so šálkou čaju v ruke? Na trhu je dnes veľké množstvo záhradného nábytku, jeden typ je však výnimočný.

Overenou a skvelou voľbou nábytku do exteriéru je ratanový nábytok. Môžete sa naň spoľahnúť v akomkoľvek počasí, hodí sa do každej záhrady. Materiál, z ktorého je vyrobený, odolá slnku i dažďu, časom nestráca na kvalite, je vhodný na časté aj na sporadické používanie. Je nečakane ľahký, vďaka čomu ho môžete zdvíhať a premiestňovať bez akejkoľvek námahy.

Ratanový nábytok je veľmi trvácny. Pri bežnom užívaní a minimálnej starostlivosti vás bude tešiť dlhé roky. Okrem toho nevyžaduje pravidelné ani špeciálne čistenie. Je odolný voči vlhkosti i slnečnému žiareniu, preto vám jeho údržba nebude robiť takmer žiadne starosti.

Nábytok s výhodami

Jeho veľkou výhodou je aj elegantný dizajn a možnosť umiestniť ho nielen do exteriéru, ale aj do interiéru. Oceníte ho aj vtedy, keď budete potrebovať usadiť viac hostí ako zvyčajne. Niektoré typy nábytku sú nielen ľahké a prenosné, ale aj skladné. Rozmanité štýlové a farebné prevedenia uspokoja aj tých najnáročnejších.

Rodičia malých detí určite ocenia aj to, že tento typ nábytku je pre deti absolútne bezpečný. Ak sú vaši huncúti majstrami sveta v behu okolo stola, nehrozí im žiaden nechcený úraz či nepríjemný úder. Ratan je nielen pevný, ale aj mäkký, preto si vaše deti môžu veselo užívať jarné radovánky v záhrade.

V ponuke nájdete všetky rôzne typy ratanového nábytku, od obyčajných stolov a stoličiek po robustné gauče či jedálenské sety. Všetko záleží od veľkosti vášho priestoru a vašich nárokov. Dokonalý relax a obľúbenú kávu si môžete vychutnať za malým ratanovým konferenčným stolíkom, za väčším stolom sa pokojne naobedujete aj s celou rodinou. Súčasťou ratanových setov sú aj pohodlné stoličky či otočné kreslá.

Čo však oceníte pravdepodobne najviac, je jeho prístupná cena, vďaka ktorej je dostupnou a ideálnou voľbou pre všetkých. Vďaka ratanovému záhradnému nábytku si jar vychutnáte plnými dúškami a nezruinujete tak svoju peňaženku.

Text:PR