Dovolenka 2019: Aké sú najnovšie trendy?

Farebné Taliansko, voňavé Turecko, bájami opradené Grécko, teplý Egypt, slnečná Čierna Hora, priateľské Chorvátsko či lacné Bulharsko. Aj toto sú krajiny, o ktoré bude najbližšiu sezónu najväčší záujem. Už viete, kam budú viesť vaše kroky toto leto?

Dovolenka 2019: Aké sú najnovšie trendy?
Dovolenka 2019: Aké sú najnovšie trendy? (Foto: pixabay.com)

Každá krajina je niečím výnimočná a ponúka možnosti oddychu, zábavy i návštevy rôznych historických artefaktov. Samozrejme, mnohí sa pri výbere dovolenky riadia cenou, iní si počas roka ušetrili prostriedky na prázdniny a môžu do svojej vytúženej dovolenky investovať viac. Tak, či onak, na stránkach CK Solvex nájdete rôzne typy lacných zájazdov pre obdobie 2019.

Nájdete ich v termínoch približne od apríla a môžete si ich zakúpiť prostredníctvom ponuky first minute alebo pár dní pred odchodom v takzvanej last minute ponuke, ktorá je často zvýhodnená. Zaujíma vás, ktorá z uvedených ponúk je lepšia? Názory na túto tému sa rôznia, no zainteresovaní veľmi dobre vedia, že prostredníctvom first minute je výber dovoleniek naozaj širší, rovnako tak sú voľné aj želané izby a hotely.

Výhody first minute zájazdov nájdete na stránkach našej cestovnej kancelárie, stačí sa poriadne začítať a zvážiť pre a proti.

V ktorej krajine si prídete na svoje toto leto?

Závisí od toho, čo od svojej letnej dovolenky 2019 očakávate. Chorvátsko je známe svojou pohostinnosťou a Slovákmi je naozaj mimoriadne obľúbené. Dôvodov, prečo sa tam vydať, je viacero – od dostupnosti, cez krásu prostredia až po náturu miestnych, ktorá je často podobná tej našej. Bulharsko je jasnou voľbou pre tých, ktorí radi robia racionálne riešenia a vyhľadávajú cenovo dostupné zájazdy.

Čierna Hora láka na stabilné slnečné počasie, Egypt je v tomto smere tiež stávkou na istotu. Turecko je mimoriadne navštevované a vyhľadávané aj kvôli pomeru cena – kvalita. Ak si potrpíte na luxus a dobré jedlo, je táto destinácia naozaj skvelou voľbou. Taliansko a Grécko tiež lákajú na famóznu kuchyňu a hru vôní či prekrásnu prírodu v kombinácii s nezameniteľnou atmosférou.

Z ponuky rozmanitých hotelov a ubytovaní si vyberie každý, stačí si zvážiť, ktoré faktory sú pre vás najdôležitejšie a ktorá krajina vám vyhovuje najviac. Pozrite si ponuku jednotlivých letovísk a nájdite pre seba a svojich blízkych ideálny hotel a termín. Leto 2019 bude nezabudnuteľné, užite si ho naplno aj vy!

Text:PR