Moderné a trendové kúpeľne. Čo ich charakterizuje?

Zdalo by sa, že trendy sa menia zo dňa na deň, ale niektoré prvky ostávajú rovnaké. Niekedy sa viac kladie dôraz na jeden detail, ktorý konkrétne a viac pomáha. Jednoduché línie a praktickosť v spojení so štýlom a eleganciou chcete aj v kúpeľni. Ak sa rozhodujete pre celkovú rekonštrukciu, hľadáte vhodné zariadenie na vykonávanie osobnej hygieny, teda dobrý sprchový kút alebo vaňu. Okrem toho kúpeľňu dotvárajú aj ostatné detaily, napríklad obklad. Spoločne sa môžeme pozrieť na to, ako sa správne vytvára moderný domov s pomocou tohto materiálu.

Moderné a trendové kúpeľne. Čo ich charakterizuje
Moderné a trendové kúpeľne. Čo ich charakterizuje? (Foto: tarchi.sk)

Podľa čoho vyberať?

Dôležité sú samozrejme podmienky, ktoré budú jeho vlastnosti a vzhľad po niekoľko rokov ovplyvňovať. Sem patrí predovšetkým vlhkosť, odolnosť proti mechanickému poškodeniu a trvácnosť. Materiál, ktorý spĺňa všetky tieto požiadavky v jednom nemusí byť práve najlacnejší, no za kvalitu sa jednoducho oplatí si priplatiť. Ak hľadáte obklady do kúpeľne, mali by ste si vybrať nadčasovo elegantné riešenie.

Inšpirujte sa svetovou značkou kúpeľňového štúdia

Široká ponuka obkladov, ktoré ste videli na dovolenke v Taliansku je vám bližšie. Vďaka tomuto obkladu si môžete nádych exotiky preniesť priamo k vám domov. Jeho krása vás určite osloví a rýchlo si ho zamilujete.

K dispozícii máte harmóniu podmanivých farieb, dezénov, tvarov a štruktúr. Obklad, ktorý sa hodí nie len do kúpeľne. Takouto krásou sa môže pýšiť aj okolie terasovej dlažby. Materiál sa veľmi dobre udržiava v čistote, čo sa v týchto podmienkach naozaj hodí.

Spoločnosť, ktorá vám tento obklad poskytne pôsobí na našom trhu od roku 1996, čo je najvyššia známka kvality. Ak sa niekto v neľútostných podmienkach ekonomického prostredia dokáže udržať na vrchole tak dlhú dobu, svedčí to aj o hodnotách, ktoré preferuje, a tu k nim samozrejme patrí hlavne spokojnosť zákazníka.

Text: PR